Vokietijoje Miuncheno „Bayern“ šventė lengvą pergalę

„Bayern“<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Oct 29, 2016, 6:21 PM, atnaujinta May 9, 2017, 11:11 PM

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai nutraukė dviejų iš eilės lygiosiomis sužaistų rungtynių seriją Vokietijos čempionate. Šalies čempionai 3:1 nesunkiai susitvarkė su „Augsburg“ futbolininkais ir sužaidę devintojo turo rungtynes toliau laikosi turnyrinės lentelės viršūnėje.

Rungtynės prasidėjo dviem greitais „Bayern“ įvarčiais – 19-ąją minutę po Arjeno Robbeno perdavimo pasižymėjo lenkas Robertas Lewandowskis. Netrukus jau lenkas atsidėkojo komandos draugui – po dviejų minučių po jo perdavimo pasižymėjo tas pats A.Robbenas.

Antrojo kėlinio pradžioje R.Lewandowskis varžovus pasiuntė į nokautą – pelnė antrą savo įvartį (48 min.).

Namie žaidusiems „Augsburg“ futbolininkams paguodos įvartį pelnė Koo-Ja Cheoulas (67 min.).

Po šios pergalės „Bayern“ išliko lygos lyderiais – turi 23 taškus. Per devynis turus jie dar nėra patyrė pralaimėjimo.

Antri žengia „Leipzig“ futbolininkai, turintys 21 tašką. Jie 2:0 palaužė „Darmstadt“ ekipą. Abu rungtynių įvarčius pelnė Marcelas Sabitzeris (57 ir 82 min.).