San Sebastiano „Real Sociedad“ namuose susigrūmė su Madrido „Atletico“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

lrytas ir eurofootball.lt inf

2016-11-05 18:31, atnaujinta 2017-05-09 12:57

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse šeštadienį buvo sužaistos dvejos 11-ojo turo rungtynės.

San Sebastiano „Real Sociedad“ namuose susigrūmė su Madrido „Atletico“. „La Real“ pademonstravo charakterį ir rezultatu 2:0 įveikė Diego Simeone auklėtinius.

Pirmajame kėlinyje įvarčių komandos nepasiekė, o antrajame kėlinyje „Real Sociedad“ įjungė aukštesnę pavarą. Įdomu tai, kad abu įvarčiai buvo pasiekti nuo 11 metrų žymos.

Pirmasis 11 metrų baudinį 54-ąją minutę realizavo Carlosas Vela, o pergalę nuo tos pačios žymos 75-ąją susitikimo minutę užtvirtino Willianas Jose.

Antrąjį pralaimėjimą šiame sezone patyrusi „Atletico“ ekipa nuo lyderių atsilieka 3 taškais. Tuo tarpu „Real Sociedad“ kyla į šeštąją poziciją.

Anksčiau įvykusiose rungtynėse „Granada“ namuose pasiekė sunkias lygiąsias prieš La Korunjos „Deportivo“ 1:1.

Rezultatai:

„Real Sociedad“ 2 – 0 „Atletico“

54' [1 – 0] C. Vela (11 m. baudinys)

75' [2 – 0] W. Jose (11 m. baudinys)

„Granada“ 1 – 1 „Deportivo“

64' [0 – 1] F. Andone

81' [1 – 1] P. Tyton (į savus vartus)