Anglijoje – šeši „Liverpool“ įvarčiai ir šuolis į pirmą vietą

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos penkerios 11-ojo turo rungtynės.

„Liverpool“ nepasigailėjo „Watford“ ekipos bei pelnė net šešis įvarčius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

eurofootball.lt

Nov 6, 2016, 7:48 PM, atnaujinta Apr 18, 2017, 4:34 PM

„Anfield“ stadione „Liverpool“ susigrūmė su „Watford“. Jurgeno Kloppo auklėtiniai nušlavė savo varžovus 6:1 ir pakilo į pirmąją vietą Anglijos pirmenybėse.

Pirmajame kėlinyje „raudonieji“ įgijo trijų įvarčių pranašumą. 27-ąją minutę pasižymėjo Sadio Mane, o vėliau po įvartį pridėjo Philippe Coutinho bei Emre Canas.

Antrajame kėlinyje tęsėsi varžovų triuškinimas – 57-ąją minutę savo įvartį pasiekė Roberto Firmino , o vos po trijų minučių krito ir antrasis S. Mane įvartis.

Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo Georginio Wijnaldumo. „Širšių“ gretose 75-ąją minutę paguodos įvartį pasiekė Darylas Janmaatas.

Pergalę iškovojęs „Liverpool“ pasinaudojo „Man City“ ir „Arsenal“ pabarstytais taškais ir tapo Anglijos pirmenybių lyderiu. „Chelsea“ nuo jų atsilieka vienu tašku.

Kitose rungtynėse „Hull City“ po permainingos kovos rezultatu 2:1 palaužė „Southampton“.

Svonsyje vykusiame susitikime ginklus tarpusavyje surėmė „Manchester United“ ir „Swansea“ futbolininkai. „Raudonieji velniai“ dar pirmajame kėlinyje susikrovė trijų įvarčių pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 3:1.

Pirmasis 15-ąją minutę pasižymėjo Paulis Pogba, pelnęs itin puikų įvartį. Vėliau dar du pridėjo pagaliau įvarčių badą nutraukęs Zlatanas Ibrahimovičius.

Rezultatai:

„Liverpool“ 6 – 1 „Watford“

27' [1 – 0] S. Mane

30' [2 – 0] P. Coutinho

43' [3 – 0] E. Can

57' [4 – 0] R. Firmino

60' [5 – 0] S. Mane

75' [5 – 1] D. Janmaat

90' [6 – 1] G. Wijnaldum

„Hull City“ 2 – 1 „Southampton“

6' [0 – 1] C. Austin

61' [1 – 1] R. Snodgrass

63' [2 – 1] M. Dawson

„Swansea“ 1 – 3 „Manchester United“

15' [0 – 1] P. Pogba

21' [0 – 2] Z. Ibrahimovič

33' [0 – 3] Z. Ibrahimovič

69' [1 – 3] M. van der Hoorn

„Leicester“ 1 – 2 „West Brom“

52' [0 – 1] J. Morrison

55' [1 – 1] I. Slimani

72' [1 – 2] M. Phillips