„Liverpool“ ir „Hull City“ žengė į Anglijos lygos taurės pusfinalį

Nugalėtojas sprendėsi baudinių serijoje, kurioje geriau sekėsi „Hull City“ – 3:1.

Sėkmingai šiemet „Premier“ lygoje rungtyniaujantis „Liverpool“ namuose 2:0 įveikė antrajame šalies futbolo divizione rungtyniaujantį „Leeds United“.<br>AFP nuotr.

Nov 30, 2016, 6:09 AM, atnaujinta Apr 16, 2017, 8:00 PM

Įvarčius šeimininkams pelnė 76-ąją minutę pasižymėjęs belgas Divockas Origi ir po penkių minučių įmušęs valas Benjaminas Woodburnas.

Kitoje dvikovoje „Hull City“ ekipa savo aikštėje jėgas išbandė su antrajame Anglijos ešelone pirmaujančiu „Newcastle United“.

Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė be įvarčių, o 98-ąją minutę „Hull City“ liko be iš aikštės pašalinto puolėjo Dieumerci Mbokani.

98-ąją minutę kiekybinę persvarą įvarčiu pavertė Mohamedas Diame, bet jau po minutės škotas Robertas Snodgrassas grąžino šeimininkams pusiausvyrą.