Ispanijoje – gražuolis L. Messi įvartis ir „Real“ išsigelbėjimas

„Osasuna“ – „Barcelona“.<br>AP nuotr.

Dec 10, 2016, 3:47 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 11:24 PM

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate žaidžiamos 15-ojo turo rungtynės. Čempionato lyderiai Madrido „Real“ futbolininkai likus žaisti mažiau nei dešimt minučių buvo atsilikę 1:2, bet galiausiai palaužė namie La Korunjos „Deportivo“ komandą 3:2.

„Real“ kapitonas Sergio Ramosas 90-ąją min. pelnė pergalingą įvartį, o prieš tai – 84-ąją min. įmušė „Real“ puolėjas iš Dominikos Respublikos Mariano Mejia.

Karališkasis klubas pirmavo šiose rungtynėse po Alvaro Moratos įvarčio 50-ąją min., bet Joselu dviem taikliais smūgiais buvo įstūmęs Madrido klubą į nepatogią padėtį (63 ir 65 min.).

„Real“ surinko 37 taškus ir šešiais lenkia antrojoje vietoje žengiančią „Barcelona“.

Pastaroji išvykoje 3:0 nugalėjo autsaiderę „Osasuna“ komandą.

Abu įvarčius nugalėtojai pelnė antroje rungtynių pusėje. 59-ąją minutę pasižymėjo L.Suarezas.

Įpusėjus ir besibaigiant antrajam kėliniui du įvarčius pelnė ir pergalę įtvirtino L. Messi. Tai buvo 550-osios argentiniečio rungtynės, „Barcelona“ ekipoje.

Sužaidus 15 rungtynių „Barcelona“ turnyro lentelėje su 31 tašku užima antrąją vietą. Katalonai 3 taškais nusileidžia vieneriomis rungtynėmis mažiau žaidusiai Madrido „Real“ komandai.

„Osasuna“ futbolininkai su 7 taškais užima paskutinę vietą.