Trečias iš eilės F.Černycho įvartis grąžino ekipą į Lenkijos čempionato viršūnę

Geriausias Lietuvos futbolininkas

F.Černychas demonstruoja puikią sportinę formą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 12, 2016, 10:53 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 11:00 PM

Pirmadienį „Jagiellonia“ klubas išvykoje 3:2 (1:2) nugalėjo Gdynės „Arka“ komandą, o vieną įvarčių pelnė lietuvis.

29-ąją minutę įmuštas F.Černycho įvartis išlygino rungtynių rezultatą, nes prieš keturias minutes buvo pasižymėjęs „Arka“ narys A.Lukasiewiczas. Šeimininkai jau 37-ąją minutę persvėrė rezultatą, kai pasižymėjo R.Siemaszko.

Brazilas Guti dar kartą išlygino rezultatą 64-ąją minutę, o pergalingą įvartį 76-ąją minutę pelnė Konstantinas Vasiljevas.

Pastarasis su dar dviem žaidėjais turi po 10 įvarčių pirmenybėse, o F.Černychas su kitais dviem žaidėjais dalijasi antrąją vietą – po 8 įvarčius.

Šiais kalendoriniais metais liko sužaisti vieną ratą Lenkijos „Ekstraklasa“ pirmenybėse prieš žiemos pertrauką. „Jagiellonia“ su Gdansko „Lechia“ dabar turi po 39 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio pirmauja Balstogės ekipa.