Anglijos „Premier“ lygoje – skaudus „Arsenal“ pralaimėjimas ir čempionų nesėkmė

Rungtynių tarp „Arsenal“ ir „Everton“ akimirkos.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 13, 2016, 11:36 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 10:46 PM

Anglijoje prasidėjo šešioliktasis „Premier“ lygos turas. Jame nesėkmę patyrė ir taškus prarado antroje vietoje žengiantis Londono „Arsenal“, kuris 1:2 pripažino „Everton“ pranašumą.

Alexis Sanchezas 20-ąją minutę išvedė „Arsenal“ į priekį, tačiau prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą, 44-ąją minutę rezultatą išlygino Seamusas Colemanas.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, 86-ąją minutę „Arsenal“ futbolininkus nokautavo Ashley Williamso įvartis.

„Everton“ rungtynes baigė dešimtiese – jau per pridėtą antro kėlinio laiką antrą geltoną kortelę gavo Philas Jagielka.

Po šios pergalės „Everton“ bent trumpam pakilo į dešimtą poziciją.

Kitame susitikime „Bournemouth“ futbolininkai 1:0 įveikė čempionę „Leicester City“ komandą. Vienintelį rungtynių įvartį 34-ąją minutę pelnė Marcas Pughas.