„Borussia“ sugebėjo iš „Hoffenheim“ išplėšti tašką

„Borussia“ nepralaimėjo<br>AFP nuotr.

Dec 16, 2016, 11:34 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 10:08 PM

Penktadienį vakare Vokietijos Bundesligos pirmenybėse sužaistos pirmosios 15-ojo turo rungtynės.

„Hoffenheim“ savo žiūrovų akivaizdoje kovojo su Dortmundo „Borussia“ futbolininkais ir susitikimas baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2.

3-ąją minutę „Hoffenheim“ įsiveržė į priekį, tačiau 11-ąją susitikimo minutę rezultatą išlygino Mario Gotze. Vis dėlto svečiai iš Dortmundo lygiu rezultatu ilgai nesidžiaugė ir šeimininkus vėl į priekį 20 min. išvedė Sandro Wagneris.

Antrojo kėlinio pradžioje „Borussia“ klubui pavyko pasiekti greitą išlyginamąjį įvartį – po puikaus Ousmane Dembele reido 48 min. pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Jau nuo 41-ąją min. „Borussia“ liko žaisti dešimtiese, nes M.Reusas gavo antrą geltoną kortelę.

Su 26 taškais „Borussia“ dabar yra penktoje turnyro lentelės vietoje, tačiau po šio turo gali kristi žemyn, nes juos gali aplenkti tiek pat taškų turinti Frankfurto „Eintracht“. Tuo tarpu „Hoffenheim“ su 27 taškais yra trečia.

Per pastarąsias penkerias rungtynes „Borussia“ laimėjo tik du kartus.