E. Šetkaus sėkmė: pergalė, simbolinė rinktinė ir geriausio žaidėjo titulas

Lietuvos nacionalinės rinktinės

E.Šetkus spindi Nyderlanduose.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2016-12-19 14:19, atnaujinta 2018-02-09 21:46

Namuose žaidę Hagos futbolininkai 1:0 laimėjo prieš Roterdamo „Sparta“ ekipą ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

E.Šetkus žaidė visas 90 minučių ir atrėmė 6 varžovų smūgius.

57-ąją minutę Sheraldo Beckeris pelnė vienintelį mačo įvartį, o 79-ąją minutę Hectoras Hevelis buvo antrą kartą įspėtas ir šeimininkai liko dešimtyje.

Taigi E.Šetkui rungtynių pabaigoje teko kaip reikiant paplušėti, tačiau lietuvis su savo užduotimis susidorojo puikiai.

Mūsiškio pastangos buvo įvertintos. E.Šetkus buvo išrinktas rungtynių žaidėju, o vėliau pateko ir į „Eredivisie“ turo simbolinę rinktinę.

„Smagu būti išrinktam į simbolinę savaitės komandą ir padėti savo komandai iškovoti tris taškus“, – džiaugėsi tauragiškis.

Po šios pergalės lietuvio ekipa su 17 taškų pakilo į 14-ają vietą turnyro lentelėje.