„Chelsea“ nestabdo: iškovojo dvyliktą pergalę iš eilės

„Chelsea“ artėja link „Premier“ lygos čempionų vardų.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 26, 2016, 7:20 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 8:43 PM

Londono „Chelsea“ futbolininkai pasiryžę susigrąžinti „Premier“ lygos nugalėtojų titulą. Praėjusį sezoną vos 10 vietą lygoje užėmęs klubas tęsia dominavimą: sekmadienį Antonio Conte auklėtiniai 3:0 (1:0) sutriuškino „Bournemouth“ ekipą bei antrą vietą užimančius „Liverpool“ futbolininkus lenkia jau 9 taškais.

Į priekį „Chelsea“ išsiveržė 24 minutę, kada tolimą smūgį į vartus sėkmingai atliko Pedro. Dar pirmame kėlinyje persvarą padvigubinti galėjo Cescas Fabregasas, tačiau jo siųstas kamuolys praskriejo šalia vartų.

48-ą minutę baudos aikštelėje prasižengė „Bournemouth“ gynėjas Simonas Francis, o po minutės 11 metrų baudinį realizavo Edenas Hazardas. Galutinį akordą tiksint pridėtiniam laikui sugrojo Pedro, į vartus pasiuntes rikošetu nuo varžovo atšokusį kamuolį.

„Chelsea“ „Premier“ lygoje nepralaimi jau tris mėnesius – paskutinį pralaimėjimą jie patyrė rugsėjo 24-ąją, 0:3 nusileidę Londono „Arsenal“ futbolininkams.