„Manchester City“ varžovų vartus pramušė tik rungtynių pabaigoje

„Manchester City“ „Premier“ lygoje žengia antroje vietoje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 26, 2016, 9:54 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 8:42 PM

Triuškinančią pergalę prieš absoliučius Anglijos „Premier“ lygos autsaiderius „Hull City“ futbolininkus pirmadienį iškovojo „Manchester City“ ekipa. Nors pergalę Mančesterio kariai iškovojo įtikinama persvara 3:0, pirmą susitikimo įvartį jie pelnė tik antroje antro kėlinio pusėje.

Nors pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė „Manchester City“, ekipos futbolininkai sugebėjo sukurti vos vieną pavojingesnį epizodą – dar septintą minutę galimybe pelnyti įvartį nepasinaudojo Yaya Toure. Po pertraukos savo progų turėjo „Hull City“: atakas surengė Harry Maguire‘as bei Michaelis Dawsonas.

72-ą min. baudos aikštelėje pražangą „užsidirbo“ Andrew Robertsonas, o 11 m baudinį sėkmingai realizavo Y.Toure – 1:0. Persvarą vos po šešių minučių padvigubino Kelechi Iheanacho, o trečią įvartį ketvirtą pridėtinio laiko minutę į savus vartus įspyrė Curtis Daviesas.

Trečią pergalę iš eilės iškovoję „Manchester City“ futbolininkai „Premier“ lygoje susigrąžino antrą vietą (39 tšk.). Nuo lyderio „Chelsea“ Mančesterio ekipa atsilieka septyniais taškais.