„Napoli“ dvikovoje su „Sampdoria“ pergalę išplėšė tik paskutinę minutę

„Napoli“ pelnyti įvartį sugebėjo tik varžovams likus žaisti dešimtyje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 7, 2017, 10:53 PM, atnaujinta Apr 12, 2017, 2:24 PM

Italijos „Serie A“ pirmenybėse dramatišką pergalę išplėšė „Napoli“ klubas. Žaisdami su vos 13 poziciją turnyrinėje lentelėje užimančiais Genujos „Sampdoria“ futbolininkais pergalę jie iškovojo paskutinę pridėtinio laiko minutę. Didžiąją mačo dalį neapoliečiai atsilikinėjo, tačiau įgiję kiekybinį pranašumą išplėšė pergalę – 2:1 (0:1).

Nors „Napoli“ ekipa pirmame kėlinyje kur kas dažniau kontroliavo kamuolį, pavojingesnių progų pelnyti įvartį susikurti nepavyko. Tragedija vienus iš „Serie A“ lygos lyderių ištiko 30-ą minutę: bandydamas uždengti pavojingą perdavimą į savus vartus kamuolį nukreipė „Napoli“ gynėjas Elseidas Hysajas.

Viltis išsigelbėti nuo pralaimėjimo sustiprino tai, kad 61 min. antrą geltoną kortelę „uždirbo“ ir aikštę buvo priverstas palikti „Sampdoria“ gynėjas Matiasas Silvestre‘as. Dešimtyje likę Genujos futbolininkai atsilaikė neilgai: 77-ą min. puikiai perdavimus atlikę „Napoli“ žaidėjai „išmaudė“ varžovų gynybą, o įvartį pelnė tik po keitimo pasirodęs Manolo Gabbiadinis.

Neapolio futbolininkai ir toliau atakavo, bet išsiveržti į priekį pavyko tik tiksint paskutinėms sekundėms. Po chaoro varžovų baudos aikštelėje pasižymėjo Ivanas Striničius.

Kitose rungtynėse „Empoli“ ekipa 1:0 palaužė „Palermo“ pasipriešinimą. Vienintelį įvartį 78-ą minutę pelnė Massimo Maccarone‘as.

„Serie A“ pirmenybėse pirmauja Turino „Juventus“, kurių sąskaitoje – 42 taškai. Antrą vietą užima AS „Roma“ (38 tšk.), o „Napoli“ žengia trečias (36 tšk.).