„Barcelona“ kovoje su lygos vidutiniokais išsigelbėjo tik paskutinę minutę

Neymaras<br>AFP/Scanpix

2017-01-29 13:39, atnaujinta 2017-04-11 05:49

Sekmadienį vykusiame Ispanijos lygos mače „Barcelona“ savo gerbėjams vos nepateikė nemalonios staigmenos ir rezultatu 1:1 baigė susitikimą su „Betis“ ekipa. Mače arbitras parodė net penkias geltonas korteles.

Nors katalonai tradiciškai kamuolį kontroliavo didžiąją dalį laiko, tačiau link vartų smūgiavo vos šešis kartus, kai jų varžovai atliko net 17 smūgių.

Pirmoji mačo dalis praėjo be įvarčių, tačiau „Barcelona“ gynėjas Gerardas Pique prieš pat pertrauką užsidirbo geltoną kortelę.

Tiksliai į vartus kamuolį „Betis“ pasiuntė 75-ąją minutę, kai puolėjas Alexas Alegria sugebėjo pasižymėti po kampinio. Nors katalonai bandė išlyginti rezultatą ir rungtynių teisėjui teko parodyti dar keturias geltonas korteles, tačiau rezultatą Louisas Suarezas lygiąsias išplėšė jau per pridėtą laiką.

Šiuo metu „Barcelona“ turnyto lentelėje rikiuojasi trečia ir nuo lyderio Madrido „Real“ atsilieka vienu tašku, nors „Real“ yra sužaidęs net dvejais mačais mažiau.