Bolonijoje lijo įvarčiais – karjeros pasiekimą užfiksavo Marekas Hamšikas

M.Hamšikas pelnė tris įvarčius.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Feb 4, 2017, 10:51 PM, atnaujinta Apr 10, 2017, 7:06 PM

Vienintelėse šeštadienį žaistose Italijos „Serie A“ futbolo čempionato rungtynėse lijo įvarčiais. Bolonijoje viešėjęs Neapolio klubas iš varžovų gynybos paliko šlapią vietą.

„Napoli“ klubo simbolis Marekas Hamšikas pasiekė pirmąjį hat-tricką savo profesionalo karjeroje, o jo atstovaujamas klubas net 6:1 sutrypė „Bologna“ vienuolikę.

Slovakų pankas pasižymėjo 4-ąją, 70-ąją ir 74-ąją minutėmis, dar du įvarčius pridėjo Driesas Mertensas (33 ir 43 min.), kartą įmušė Lorenzo Insigne (6 min.).

Vienintelį šeimininkų įvartį 36-ąją min. pelnė Vasilis Torosidis, o Mattia Destro 26-ąją min. neįmušė 11 metrų baudinio.

Pirmajame kėlinyje parodytos net dvi raudonos kortelės. 11 metrų baudinį už žaidimą ranka užsidirbęs Jose Callejonas jau 26-ąją min. buvo išvarytas iš aikštės už grubią pražangą varžovui iš už nugaros.

Netrukus, 32-ąją min., tiesioginę raudoną kortelę užsidirbo ir Adamas Masina, taip vėl išlygindamas komandų pajėgas aikštėje.

Su 48 taškais po 23 rungtynių „Napoli“ ekipa trimis taškais atsilieka nuo Turino „Juventus“ (51 tšk.), kuris žaidė dviem mačais mažiau.