„United“ pažemino čempionus, „Manchester City“ įveikė „Swansea“

„Manchester United“ praėjusių metų „Premier“ lygos nugalėtojus įveikė net 3:0.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

eurofootball.lt ir lrytas.lt

Feb 5, 2017, 9:50 PM, atnaujinta Apr 10, 2017, 5:48 PM

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos 24-ojo turo rungtynės.

Priešpaskutinė dvikova įvyko „Etihad“ stadione, kur „Manchester City“ susigrūmė su „Swansea“. Gabrielio Jesuso dublis atvedė „miestiečius“ į dramatiškai iškovotą pergalę prieš „gulbes“ – 2:1.

Nuo pat rungtynių pradžios Pepo Guardiolos auklėtiniai demonstravo aukštą žaidimo lygį. „Miestiečių“ spaudimas varžovų aikštės pusėje jautėsi nuo pat pirmos minutės iki paskutinės susitikimo minutės.

11-ąją minutę šeimininkai pasiekė pirmąjį įvartį, kai po sumaišties baudos aikštelėje pirmasis prie kamuolio atsidūręs 19-metis „Man City“ naujokas iš Brazilijos Gabrielis Jesusas tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Per likusį laiką „Man City“ sukūrė nemažai pavojingų progų, tačiau visą įdėtą darbą 81-ąją minutę nubraukė Gylfi Sigurdssonas – islandas klastingu smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į „Man City“ vartų tinklą ir rezultatas tapo lygus.

„Miestiečiai“ trauktis neturėjo kur, todėl tik vidurio gynėjo pora nežaidė puolime, o visi kiti aktyviai spaudė „gulbes“. 92-ąją minutę aukštas spaudimas davė vaisių – G. Jesusas antruoju bandymu nuginklavo Lukaszą Fabianskį ir išplėšė savo komandai itin svarbią pergalę.

„Man City“ po pergalės pakilo į trečiąją poziciją ir už savo nugaros paliko „Arsenal“ bei „Liverpool“. Nuo lyderių atsilikimas vis dar didelis – 9 taškai.

Kitose turo rungtynėse ginklus tarpusavyje surėmė „Leicester City“ prieš „Manchester United“. „Raudonieji velniai“ be didesnio vargo rezultatu 3:0 nugalėjo šalies čempionus, kurie patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

42-ąją minutę po įspūdingo reido svečių komandą į priekį išvedė Henrikas Mkhitaryanas. „Lapės“ pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje visiškai subyrėjo – antrąjį įvartį po puikaus Antonio Valencia perdavimo pasiekė Zlatanas Ibrahimovičius.

Galutinis taškas buvo padėtas dar 49-ąją minutę, kai po puikios atakos Juanas Mata nuginklavo Kasperą Schmeichelį ir susitikimas baigėsi rezultatu 3-0.

„Man Utd“ savo sąskaitoje turi 45 taškus ir atsilikimą nuo ketvirtoje vietoje esančio „Arsenal“ sumažino iki dviejų taškų. „Leicester“, panašu, šį sezoną gerokai turės pakovoti dėl išlikimo lygoje – nuo paskutinės vietos juos skiria vos du taškai.

Rezultatai:

„Manchester City“ 2 – 1 „Swansea“

11' [1 – 0] G. Jesus

81' [1 – 1] G. Sigurdsson

90+2' [2 – 1] G. Jesus

„Leicester“ 0 – 3 „Manchester United“

42' [0 – 1] H. Mkhitaryan

44' [0 – 2] Z. Ibrahimovič

49' [0 – 3] J. Mata