Ispanijos čempionate – „Sevilla“ ir „Villarreal“ lygiosios

Tarp lyderių žengiantys „Sevilla“ ir „Villarreal“ klubai pasidalijo po tašką.<br>AFP/Scanpix nuotr.

eurofootball.lt ir lrytas.lt

Feb 5, 2017, 10:10 PM, atnaujinta Apr 10, 2017, 5:48 PM

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvyko dar trejos 21-ojo turo rungtynės.

Pirmoje dvikovoje „Ramon Sanchez Pizjuan“ stadione vietos „Sevilla“ kovėsi su „Villarreal“. Po įnirtingos ir atkaklios kovos nugalėtojas Sevilijoje nepaaiškėjo: komandos pasidalino po tašką – 0:0.

„Sevilla“ daugiau laiko praleido su kamuoliu, tačiau varžovai buvo itin pavojingi kontratakose. 49-ąją minutę Samiras Nasri galėjo pelnyti pergalingą įvartį šeimininkams, tačiau prancūzo 11 metrų baudinį atrėmė Sergio Asenjo.

„Sevilla“ antrą kartą iš eilės prarado taškus Ispanijoje ir nuo lyderių padidino atsilikimą iki 3 taškų. Potencialiai atsilikimas dar gali padidėti iki 9 taškų, jei Madrido „Real“ iškovos pergales dvejose savo atkeltose rungtynėse.

Kitose rungtynėse „Deportivo Alaves“ neturėjo rezultatu 4:2 nugalėjo „Sporting Gijon“, o paskutiniame susitikime San Sebastiano „Real Sociedad“ 3:2 palaužė Pamplonos „Osasuna“.

Rezultatai:

„Sevilla“ 0 – 0 „Villarreal“

49' S. Nasri („Sevilla“) nerealizavo 11 m baudinio

„Gijon“ 2 – 4 „Alaves“

10' [0 – 1] R. Sobrino

58' [0 – 2] C. Santos (11 m baudinys)

70' [0 – 3] E. Mendez (11 m baudinys)

84' [1 – 3] L. Traore

85' [1 – 4] Alexis

90' [2 – 4] C. Castro

„Real Sociedad“ 3 – 2 „Osasuna“

25' [0 – 1] K. Kodro

62' [1 – 1] R. Navas

72' [2 – 1] C. Vela

77' [3 – 1] Juanmi

79' [3 – 2] S. Leon