Zlatano Ibrahimovičiaus magija: pelnė įvartį gražuolį ir galiausiai išplėšė titulą

Zlatanas Ibrahimovičius dar kartą parodė, kodėl yra vienas geriausių pasaulio puolėjų ir žaidėjų – 35-erių švedas kūrė magiją aikštėje, pelnė du įvarčius ir padovanojo „Manchester United“ komandai pirmą sezono trofėjų. Jose Mourinho auklėtiniai Anglijos lygos taurės turnyro finale 3:2 (2:1) palaužė „Southampton“ komandą.

„Manch<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Feb 26, 2017, 7:20 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 11:59 PM

Z.Ibrahimovičius „ManUtd“ išvedė į priekį 19-ąją minutę, kai pelnė nuostabaus grožio įvartį mušdamas baudos smūgį.

Viskas ir toliau Mančesterio komandai klojosi puikiai – Jesse Lingaardas 38-ąją minutę padvigubino persvarą.

Per pridėtą pirmo kėlinio laiką skirtumą švelnino Manolo Gabbiadini, o vos prasidėjus antram kėliniui – 48-ąją minutę jis pasižymėjo antrą kartą ir išlygino rezultatą.

Tačiau paskutinis žodis priklausė Z.Ibrahimovičiui – 87-ąją minutę švedas pelnė lemiamą įvartį ir atnešė trofėjų „Manchester United“ komandai.

Z.Ibrahimovičiui tai buvo jau 26-asis įvartis vilkint „raudonųjų velnių“ marškinėlius ir 19-asis karjeros titulas.

„To čia aš ir atvykau – laimėti“, – po mačo sakė jis.