Žvelgė mirčiai akis: Fernando Torresą aikštėje nuo nebūties išgelbėjo kiti žaidėjai

Fernando Torresas ketvirtadienį buvo arti mirties.<br>AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Mar 3, 2017, 5:34 AM, atnaujinta Apr 8, 2017, 5:20 PM

Madrido „Atletico“ ir La Korunjos „Deportivo“ rungtynės ketvirtadienį vos nesibaigė tragedija – „Atletico“ puolėjas Fernando Torresas krisdamas patyrė galvos traumą ir buvo nedelsiant išvežtas į ligoninę. Garsųjį ispanų futbolininką nuo mirties skyrė tik akimirka – jei ne laiku prišokę bendraklubiai, kurie pražiodė sąmonės netekusį vyrą ir ištraukė užkritusį liežuvį, F.Torreso gyvybė galėjo užgesti.

Nelaimė įvyko susitikimui einant į pabaigą. 84 minutę F.Torresas su varžovu kovėsi dėl kamuolio, tačiau susidūrė galvomis ir krito galva ant vejos.

Futbolininkas iš karto neteko sąmonės, tai pamatę prie jo suskubo tiek varžovai, tiek komandos draugai.

F.Torresu pasirūpino medikai, jie uždėjo futbolininkui kaklo įtvarą, išnešė jį neštuvais ir išgabeno į artimiausią prie „Riazon“ stadiono esančią ligoninę.

Gydytojai tikino, kad futbolininką išgelbėjo žaibiškai sureagavę kiti žaidėjai – ispanas nebuvo praradęs gebėjimo kvėpuoti.

„Atletico“ jau oficialiai paskelbė, kad snaiperis atgavo sąmonę ir yra stabilios būklės, bet visą naktį praleis prižiūrimas gydytojų ir bus nuolat stebimas. „Atletico“ treneris Diego Simeone po mačo teigė: „Torresas yra sąmoningas, jis patyrė galvos traumą. Mums tai tikras šokas.“

Medikai 32 metų F.Torresą penktadienį išleido iš ligoninės. Jie po papildomos medicininės patikros didelių sveikatos pakitimų nerado.

Gydytojai jam nurodė iki treniruotės ar rungtynių palaukti bent 48 valandas.

„Atletico“ ir „Deportivo“ rungtynės baigėsi 1:1, o Madrido ekipa užima ketvirtąją vietą Ispanijos čempionate. 13-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė rumunas Florinas Andone, bet 68-ąją minutę nepaprasto grožio įvartį pelnė ir „Atletico“ garbę išgelbėjo Antoine'as Griezmannas.

Laipteliu aukščiau už „Atletico“ esanti „Sevilla“ ketvirtadienio vakarą 1:0 namuose įveikė Bilbao „Athletic“.

Pergalingą įvartį 14-ąją minutę pelnė Iborra.

Andalūzai turi 55 taškus ir tik 2 taškais atsilieka nuo lyderės „Barcelona“ bei tašku nuo rungtynes atsargoje turinčio Madrido „Real“.

Gyvai: iniciatyvos „4 milijonų Lietuva“ pristatymas