„Barcelona“ žvaigždės grąžino katalonus į pirmąją poziciją

„Barcelona“ – „Celta“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Mar 4, 2017, 10:45 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 2:44 PM

Barcelona“ grįžo į Ispanijos čempionato pirmąją poziciją. Šeštadienio vėlyvą vakarą katalonai 5:0 namuose sutrypė Vigo „Celta“ vienuolikę.

24-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Lionelis Messi, o 40-ąją Neymaras rezultatą padvigubino.

57-ąją minutę Ivanas Rakitičius pradėjo Galisijos klubo triuškinimą, nors mačo arbitras laisvai galėjo neįskaityti įvarčio, bet nepamatė nuošalės.

Tačiau to buvo negana. 61-ąją minutę ketvirtą įvartį įmušė Samuelis Umtiti, o dar po trijų L.Messi atliko dar vieną slalomą į „Celta“ baudos aikštelę ir elegantišku smūgiu įrideno antrą savo įvartį.

Po pergalės „Barcelona“ turi 60 taškų ir tašku lenkia Madrido „Real“, bet sostinės klubas dar turi rungtynes atsargoje.

Madrido „Real“ leido pailsėti savo lyderiams, tačiau ir be jų šventė įtikinamą pergalę, svečiuose 4:1 pranokęs solidų žaidimą šiemet demonstruojantį „Eibar“.

Madrido klubas žaidė be Garetho Bale'o ir Cristiano Ronaldo, bet jau 14-ąją minutę Karimas Benzema išvedė svečius į priekį ir sutrupino psichologinius antpečius.

25-ąją minutę tas pats prancūzas padvigubino persvarą, o netrukus Jamesas Rodriguezas pradėjo šeimininkų triuškinimą. 60-ąją Marco Asensio pelnė ketvirtąjį įvartį, o po dvylikos minučių „Eibar“ pavyko įmušti paguodos įvartį – pasižymėjo Rubenas Pena.