Anglijoje – Z.Ibrahimovičiaus nusivylimas ir principinė „Liverpool“ pergalė

„Liverpool“ – „Arsenal“.<br>AP nuotr.
„Manchester United“ – „Bournemouth“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Mar 4, 2017, 7:52 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 2:50 PM

Anglijos futbolo čempionate šeštadienį svarbią pergalę iš rankų paleido „Manchester United“ žaidėjai. Jie savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su „Bournemouth“ klubu.

Jau nuo rungtynių pradžios šeimininkai nestokojo progų pasižymėti. Galiausiai „Manchester United“ į priekį išvedė M.Rojo (23').

Baigiantis pirmajam kėliniui svečių ekipoje džiugias emocijas keitė nusivylimas. J.Kingas realizavo 11 m baudinį ir išlygino rezultatą (40'), tačiau netrukus A.Surmanas užsidirbo antrąją geltonąją kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Vis dėlto, kiekybinis pranašumas šeimininkams pergalės iškovoti nepadėjo. Įpusėjus antrajam kėliniui už žaidimą ranka buvo skirtas 11 m baudinys į svečių vartus.

Prie linijos stojo Z.Ibrahimovičius, tačiau „Raudonųjų velnių“ nusivylimui jo smūgį atrėmė vartininkas (72').

Kitose rungtynėse čempiono titulą ginantis „Leicester City“ klubas savo aikštėje 3:1 (1:1) nugalėjo „Hull City“ ekipą.

Nors S.Clucas mačo pradžioje svečius išvedė į priekį (14'), įpusėjus kėliniui Ch.Fuchsas išlygino rezultatą (27').

Įpusėjus antrajam kėliniui šeimininkus į priekį išvedė R.Mahrezas (59'). Mačo pabaigoje po kampinio kamuolys rikošetu nuo T.Huddlestone'o atsimušė į savus vartus, o „Leicerster City“ iškovojo pergalę 3:1.

Paskutinėse šeštadienį vykusiose rungtynėse futbolo sirgalių laukė desertas. „Liverpool“ futbolininkai savo aikštėje priėmė Londono „Arsenal“ ir sumušė jį 3:1.

Mersisaido ekipą į priekį išvedė Roberto Firmino (9'), persvarą padvigubino Sadio Mane (40'). Antrojo kėlinio pradžioje po Alexio Sanchezo perdavimo rezultatą sušvelnino Danny Welbeckas (57').

Atrodė, kad „Arsenal“ gali pavykti rezultatą išlyginti, bet per pridėtą rungtynių laiką „Liverpool“ surengė žaibišką ataką ir Georginio Wijnaldumas padėjo tašką.

Po pergalės „Liverpool“ turi 52 taškus ir tik tašku atsilieka nuo antrąją vietą užimančio „Tottenham Hotspur“. „Arsenal“ su 50 nukrito į penktąją poziciją.

Kiti rezultatai:

„Stoke City“ – „Middlesbrough“ 2:0 29‘ [1:0] Marko Arnautovičius 42‘ [2:0] Marko Arnautovičius.

„Swansea City“ – „Burnley“ 3:2 12‘ [1:0] Fernando Llorente 20‘ [1:1] Andre Gray'us (11m) 61‘ [1:2] Andre Gray'us 69‘ [2:2] Martinas Olssonas 90‘ [3:2] Fernando Llorente.

„Watford“ – „Southampton“ 3:4 4‘ [1:0] Troy'us Deeney 28‘ [1:1] Dušanas Tadičius 45‘ [1:2] Nathanas Redmondas 79‘ [2:2] Stefano Okaka 84‘ [2:3] Manolo Gabbiadini 86‘ [2:4] Nathanas Redmondas 90‘ [3:4] Abdoulaye Doucoure.

„West Bromwich Albion“ – „Crystal Palace“ 0:2 55‘ [0:1] Wilfriedas Zaha 84‘ [0:2] Androsas Townsendas.