Londono „Chelsea“ priešais mato Anglijos trofėjų – vėl atitrūko 10 taškų skirtumu

„Chelsea“ ir „West Ham United“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Mar 6, 2017, 10:47 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 11:58 AM

Londono „Chelsea“ futbolininkai artėja Anglijos „Premier“ lygos trofėjaus link. Pirmadienį Antonio Conte futbolininkai išvykoje 2:1 nugalėjo „West Ham United“ klubą ir dabar turnyro lentelėje prieš artimiausius persekiotojus turi 10 taškų pranašumą.

Tai reiškia, kad „Chelsea“ klubas galės sau leisti pralaimėti tris mačus iš paskutinių vienuolikos, o tai – didžiulė prabanga.

Buvusio Italijos rinktinės trenerio vadovaujama „Chelsea“ šį sezoną patyrė vos tris pralaimėjimus.

A.Conte – puikiai žinomas dėl gero gebėjimo organizuoti gynybą ir „Chelsea“ tai demonstruoja – komanda šį sezoną praleido 20 įvarčių. Tiek pat jų praleido ir antrojoje vietoje esanti „Tottenham Hotspur“ komanda. „Chelsea“ Anglijoje pagal įmuštus įvarčius yra antroje vietoje ir vos vienu atsilieka nuo „Liverpool“ klubo, įmušusio 58 kartus.

„Chelsea“ šiose rungtynėse išsiveržė 25 minutę, kai įmušė Edenas Hazardas. Diego Costa 50-ąją minutę padidino skirtumą, o „West Ham United“ komandoje paguodos įvartį įmušė Manuelis Lanzini, kuris įmušė jau teisėjo pridėto laiko antrąją minutę.