„Liverpool“ miesto derbyje šventė pergalę 3:1.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

eurofootball.lt ir lrytas.lt

2017-04-01 17:32, atnaujinta 2017-04-06 17:53

„Anfield“ stadione startavo 30-asis Anglijos „Premier“ lygos turas. Dėl svarbių taškų kovojo dvi vienas kitai šiltų santykių nerodančios Liverpulio ekipos – „Liverpool“ ir „Everton“. „Irisai“ nesugebėjo nutraukti nelaimėtų rungtynių serijos prieš „Liverpool“ ir išvykoje patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:3.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai jau 8-ąją minutę įgijo pranašumą – Sadio Mane po puikaus reido tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką. Vis dėlto 28-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai po kampinio pasižymėjo Matthewas Penningtonas.

„Raudonieji“ ilgai netruko persverti rezultato – Philippe Coutinho po dar vieno įspūdingo reido ir puikaus šūvio išvedė šeimininkus į priekį (2:1).

Per likusį pirmojo kėlinio laiką komandoms daugiau įvarčių pelnyti nepavyko.

Antrajame kėlinyje „Everton“ dar bandė išlyginti rezultatą, tačiau jų šansus sukomplikavo po keitimo pasirodęs ir vos tris minutes aikštėje iki įvarčio praleidęs Divockas Origi – puikus belgo šūvis padidino „Liverpool“ pranašumą iki dviejų įvarčių.

Per likusį rungtynių laiką Liverpulio miesto ekipoms daugiau įvarčių pasiekti taip ir nepavyko, o pergale rezultatu 3:1 džiaugėsi aikštės šeimininkai, kurie miesto derbio nepralaimi nuo 2010 metų spalio.

Po pergalės „Liverpool“ bent laikinai pakilo į trečiąją poziciją, o „Everton“ su 50 taškų lieka septintoje vietoje.