„Bayer“ pirmavo 2 įvarčiais, tačiau po to buvo priversta vytis „Wolfsburg“

Sekmadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 26-ojo turo rungtynės.

Mario Gomezas pelnė tris įvarčius<br>AP nuotr.

Apr 2, 2017, 11:16 PM, atnaujinta Apr 14, 2017, 12:22 PM

Lėverkuzeno „Bayer“ namuose priėmė „Wolfsburg“ futbolininkus. Aikštės šeimininkai iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir tik rungtynių pabaigoje pajėgė išplėšti lygiąsias rezultatu 3:3.

40-ąją minutę Lėverkuzeno ekipa įsiveržė į priekį, o pranašumą iki dviejų įvarčių 65-ąją minutę padidino Kevinas Vollandas. Atrodė, kad šiose rungtynėse jau visi taškai sudėti, tačiau tada savo žodį tarė „vilkų“ atstovas Mario Gomezas.

Vokietijos rinktinės puolėjas 80-ąją minutę sušvelnino atsilikimą, o jau po trijų minučių rezultatą išlygino. 87-ąją minutę vokietis savo sąskaitoje jau turėjo tris įvarčius, kai pasižymėjo nuo 11 metrų žymos ir netikėtai išvedė „vilkus“ į priekį.

„Wolfsburg“ buvo arti sensacingos pergalės, tačiau „Bayer“ ekipai 89-ąją minutę pavyko išlyginti rezultatą ir susitaikyti su iškovotu vienu tašku.

Kitose rungtynėse „Ingolstadt“ rezultatu 2:1 pranoko „Mainz“ vienuolikę.

Rezultatai:

„Bayer“ 3 – 3 „Wolfsburg“ 40' [1 – 0] K. Bellarabi 65' [2 – 0] K. Vollland 80' [2 – 1] M. Gomez 83' [2 – 2] M. Gomez 87' [2 – 3] M. Gomez (11 m. baudinys) 89' [3 – 3] K. Havertz

„Ingolstadt“ 2 – 1 „Mainz“ 10' [1 – 0] R. Bregerie 70' [1 – 1] L. Oztunali 73' [2 – 1] F. Hadergjonaj