A lyga: Kauno derbis – be įvarčių, Vilniaus „Žalgiris“ laimėjo ir netekęs vartininko

R.Danisevičiaus nuotr.
„Kauno Žalgiris“ iškovojo pirmąjį tašką.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Apr 5, 2017, 8:15 PM, atnaujinta Apr 13, 2017, 8:16 PM

Trečiadienį Lietuvos futbolo A lygoje sužaisti du 5-ojo turo mačai.

Lietuvos čempionė Vilniaus „Žalgirio“ komanda jau pirmajame kėlinyje prarado žaidėją, tačiau iškovojo pergalę prieš „Jonavos“ klubą.

„Žalgiris“ 2:1 pranoko „Jonavą“ ir įsirašė jau trečiąją pergalę iš eilės. „Žalgirio“ sirgalius įvarčiais džiugino Elivelto. Svečiai skirtumą sumažino jau per teisėjo pridėtą laiką, kai įmušė Davidas Makaradzė.

Valdo Dambrausko auklėtiniai dešimtiese liko dar nuo 20 minutės, kai raudoną kortelę gavo pagrindinis Vilniaus klubo vartininkas Armantas Vitkauskas.

Šį sezoną daugkartiniai Lieuvos čempionai jau yra patyrę pralaimėjimo kartėlį – 0:1 nusileido Utenos „Utenio“ klubui.

Trečiadienį įvyko Kauno derbis. „Kauno Žalgirio“ futbolininkai susitiko su Kauno „Stumbro“ komanda.

Šiose rungtynėse A lygos autsaideriai neįmušė įvarčių ir sužaidė 0:0.

„Stumbrui“ tai buvo antrosios lygiosios iš eilės po trijų iš eilės pralaimėjimų. „Kauno Žalgiriui“ tai – pirmasis taškas A lygoje. Komanda jau turi tris pralaimėjimus.

Rezultatai

Kauno Žalgiris“ – Kauno „Stumbras“ 0:0

Vilniaus „Žalgiris“ – „Jonava“ 2:1. Elivelto (57, 65)/ D.Makaradzė (90+4)

20 min. šeimininkų žaidėjas A.Vitkauskas gavo raudoną kortelę.