A lyga: „Sūduva“ kilo į antrąją vietą, „Kauno Žalgiris“ skendi dugne

Apr 13, 2017, 7:49 PM, atnaujinta Apr 21, 2017, 12:48 PM

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pakilo į antrąją Lietuvos futbolo A lygos vietą. „Sūduva“ savo aikštėje ketvirtadienį per 6-ojo turo rungtynes 3:1 nugalėjo praėjusio sezono autsaiderę „Kauno Žalgirio“ ekipą.

Kauno Žalgiris“ šiose rungtynėse buvo išsiveržęs į priekį, kai 9 minutę įvartį įmušė E.Mickevičius, tačiau svečiai tuo džiaugėsi vos tris minutes, nes P.Leimonas išlygino rezultatą.

Įvartį „į rūbinę“ įmušė E.Veliulis, pasižymėjęs 45 minutę, o dar vieną įvartį į „Sūduvos“ sąskaitą įrašė H.Ndongas.

„Sūduvos“ futbolininkai su dvylika taškų aplenkė vienu tašku mažiau turinčią Klaipėdos „Atlanto“ komandą, kuri dabar yra trečioje vietoje. Lyderis Vilniaus „Žalgiris“ turi 15 taškų.

„Kauno Žalgiris“ šį sezoną per penkis mačus iškovojo vos vieną tašką. Ši komanda A lygoje žaidžia dėl to, kad prieš sezono startą po lažybų skandalo subyrėjo Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipa, pernai laimėjusi LFF 1-osios lygos rungtynes.