Anglijos „Premier" lygoje Jamie Vardy atvedė „Leicester" į pergalę

Šeštadienį vykusiose Anglijos futbolo čempionato rungtynėse  „Leicester City" ekipa minimaliu rezultatu 1:0 įveikė turnyro lentelėje už juos aukščiau besirikiuojantį „West Bromwich" klubą.

Jamie Vardy pelnė vienintelį susitikimo įvartį.<br> AFP/Scanpix

Apr 29, 2017, 8:30 PM, atnaujinta Apr 29, 2017, 9:27 PM

Vienintelį susitikimo įvartį pelnė „Leicester" lyderis Jamie Vardy, kamuolį į vartus tiksliai pasiuntęs pačioje pirmo kėlinio pabaigoje - 43 minutę.

Nors antroje mačo dalyje varžovai dar bandė spausti „Leicester" futbolininkus ir arbitrui teko parodyti dvi geltonas korteles, tačiau rezultatas taip ir nebepasikeitė.

Po pergalės „Leicester" turnyro lentelėje žengia 11-oje vietoje, o „West Bromwich" rikiuojasi trejomis pozicijomis aukščiau.