Arvydas Novikovas Lenkijoje įvartį mušė tarsi iš patrankos

Lenkijos futbolo čempionato („Ekstraklasa“) finaliniame etape kluptelėjo dviejų lietuvių atstovaujama Balstogės „Jagiellonia“ klubas, išvykoje lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidęs su Kelcų „Korona“.

A.Novikovas įmušė puikų įvartį.<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 5, 2017, 11:53 PM

Pirmieji įvartį šiose rungtynėse pasiekė šeimininkai, pasižymėję tik prasidėjus antrajam kėliniui. Sergejaus Pilipčiuko įvartis „Korona“ ekipą į priekį išvedė 47-ąją minutę.

Vis dėlto praėjus tik dviems minutėms Arvydas Novikovas įspūdingu tolimu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė lygybę.

Lietuvos rinktinės saugui tai buvo antrasis įvartis Lenkijos čempionate. 68-ąją minutę aikštėje jis užleido vietą komandos draugui. 82-ąją minutę ant suolo sėdo ir startinėje sudėtyje žaidęs Fiodoras Černychas.

„Jagiellonia“ komanda su 34 taškai išlieka čempionato lydere, tačiau dabar antroje vietoje esanti Poznanės „Lech“ atsilieka tik trimis taškais ir turi mačą atsargoje.