„Manchester United“ prasmuko į Europos lygos finalą: Jose Mourinho piktdžiuga ir raudonos kortelės

Ketvirtadienį paaiškėjo, kas kovos Europos lygos finale. Dėl trofėjaus ir kelialapio į Čempionų lygą susikibs „Manchester United“ ir Amsterdamo „Ajax“ klubai, iš kurių nė vienas nelaimėjo atsakomųjų pusfinalio rungtynių.

„Manchester United“ žengė į finalą.<br> AP nuotr.
 „Manchester United” ir „Celta Vigo“ rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

May 11, 2017, 11:59 PM, atnaujinta May 12, 2017, 12:35 AM

„Manchester United“ futbolininkai pergalės savo aikštėje neiškovojo ir netgi praleido įvartį, tačiau komanda vis tiek kovos dėl trofėjaus. „Manchester United“ 1:1 sužaidė su Vigo „Celta“ ekipa, kuri rezultatą išlygino ir intrigą sukūrė 85 minutę.

Bet lygiosios buvo naudingos „Manchester United“ klubui, kuris pirmosiose rungtynėse šventė pergalę 1:0. O šiose rungtynėse nuotaikas geriausiai atspindėjo fotografų užfiksuota Jose Mourinho reakcija į varžovų trenerio Eduardo Berizzo emocijas.

„Manchester United“ strategas su piktdžiugiška šypsena stebėjo, kaip E.Berizzo nervinasi.

Šių rungtynų pabaigoje įvyko ir didžiulė emocijų audra. Svečių žaidėjas Facundo Roncaglia ir šeimininkų atstovas Ericas Bailly gavo po raudoną kortelę.

Pastarasis po stumdymosi aikštėje ranka sudavė varžovų futbolininkui, kuris iškart krito ant žemės. F.Roncaglia atliko irgi panašų veiksmą.

„Manchester United“ klubui triumfas Europos lygoje gali tapti vieninteliu būdu patekti į Čempionų lygą. „Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygojeužima su 65 taškais užima 6-ąją vietą ir likus trims mačams dar varžosi dėl pozicijų, kurios leistų žaisti elitinėje Europos klubų lygoje.

Tačiau čia kova – neįtikėtinai aštri.

Vos neprisižaidė

Amsterdamo klubas Prancūzijoje išgyveno tikrą pragarą, bet jį pavyko ištverti. „Ajax“ atvyko po pergalės savo aikštėje 4:1, tačiau Liono „Olympique“ pademonstravo geležinę valią ir nusileido tik 1:3.

Nors šeimininkai pirmieji praleido įvartį, jau pirmąjį kėlinį „Olympique“ baigė pirmaudama 2:1. A.Lavazette 45 minutę įmušė 11 metrų baudinį, o vos po minutės pasižymėjo dar kartą.

Likus žaisti 81 minutę „Olympique“ pirmavo 3:1, o sirgaliai maldavo bent dar vieno įvarčio.

„Ajax“ klubas jautė didžiulį spaudimą, o 84 minutę antrą geltoną kortelę gavo N.Viergeveris, tad jam teko palikti aikštę.

Tačiau likę dešimtiese „Ajax“ futbolininkai sugebėjo atlaikyti paskutinį „Olympique“ šturmą.

Rezultatai

Liono „Olympique“ - Amsterdamo „Ajax“ 3:1. A.Lacazette (45 – 11 m baudinys, 45+1), R.Ghezzal (81)/ K.Dolbergas (27)

„Manchester United“ - Vigo „Celta“ 1:1. M.Fellaini (17)/ F.Roncaglia (85)

88 min. šeimininkų žaidėjas E.Bailly gavo raudoną kortelę.

89 min. svečių žaidėjas F.Roncaglia gavo raudoną kortelę.