Ispanijoje pergales iškovojo „Valencia“ ir „Osasuna“

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ pirmenybėse sužaisti du susitikimai, kuriuose pergales iškovojo žemesnes pozicijas turnyrinėje lentelėje užėmusios ekipos.

Nepaisant pergalės „Osasuna“ iškris iš aukščiausiosios Ispanijos lygos.<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 13, 2017, 10:49 PM, atnaujinta May 13, 2017, 10:51 PM

„Espanyol“ 0:1 turėjo pripažinti „Valencia“ futbolininkų pranašumą. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė du varžovų gynėjus „išmaudęs“ Jose Gaya.

Iki pirmenybių pabaigos likus vienam turui „Valencia“ žengia 11 vietoje, „Espanyol“ – devintoje.

Kitose rungtynėse Pamplonos „Osasuna“ 2:1 įveikė „Granada“ ekipą. 24-ą minutę pasižymėjus Jhonui Mondragonui į priekį išsiveržė „Osasuna“, tačiau dar pirmame kėlinyje (41 min.) rezultatą išlygino „Granada“ puolėjas Adrianas Ramosas – 1:1.

Pergalingą įvartį pelnė po pakelto kampinio pasižymėjęs Pamplonos puolėjas Kenanas Kodro.

„Osasuna“ ir „Granada“ lygoje atitinkamai užima 19-ą ir 20-ą pozicijas ir jau dabar aišku, kad kitąmet rungtyniaus antrose pagal pajėgumą Ispanijos pirmenybėse.