Ispanijoje įtampa tiesiog degina: po Cristiano Ronaldo ir Neymaro šūvių lenktynės tęsiasi

Cristiano Ronaldo ir Neymaras prabilo įvarčių serijomis Ispanijos čempionate, kur net ir po 37-ojo turo rungtynių niekur nedingo pragariška intriga. Madrido „Real“ ir „Barcelona“ klubai iškovojo labai svarbias pergales, tad lenktynės dėl „Primera“ čempionų vardo tęsiasi.

„Real” ir „Sevilla“ rungtynės. <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

May 14, 2017, 10:50 PM

„Real“ futbolininkams pavyko sutriuškinti ketvirtojoje vietoje esantį varžvoą - „Sevilla“ klubą. Madrido klubas laimėjo 4:1, o „Barcelona“ 4:1 sutriuškino vidutiniokę „Las Palmas“ komandą.

Tiek „Real“, tiek „Barcelona“ turi po 87 taškus, o iki „Primera“ čempionato finišo liko vos vienas turas.

Tiesa, „Real“ sirgaliai turi daugiau šansų džiaugtis triumfu. Madrido klubas Ispanijos čempionate šiuo metu yra sužaidęs vienu maču mažiau, tad likimas – Zinedine'o Zidane'o rankose.

„Real“ komanda du įvarčius įmušė jau iki 23 minutės. Nacho įmušė 10 minutę, o 23-ąją varžovų vartininką nuginklavo C.Ronaldo. S.Jovetičius 49 minutę dar sugrąžino intrigą, tačiau 78-ąją antrąjį įvartį įmušė C.Ronaldo.

83 mnutę įvartį įmušė ir Toni Kroosas.

„Real“ klubas taip pat ruošiasi Čempionų lygos finalui su Turino „Juventus“ komanda.

„Barcelona“ futbolininkai pergalingose rungtynėse irgi ilgai neužtruko. Du įvarčius katalonai įmušė per 27 minutes. Abu pirmuosius įvarčius mušė Neymaras ir Luisas Suarezas, kurie apsikeitė rezultatyviais perdavimais.

Antrajame kėlinyje Neymaras pratęsė savo šou. Jis įmušė dar du įvarčius ir taip užfiksavo „hattrick'ą“.

„Las Palmas“ komandoje įvartį 63 minutę mušė P.Bigas.

Rezultatai

„Alaves“ - „Celta Vigo“ 3:1. M.Garcia (5), Z.Feddalas (18), Deyversonas (37)/ I.Aspasas (78 – 11 m baudinys)

Bilbao „Athletic“ - „Leganes“ 1:1. A.Adurizas (14)/ A.Szymanowski (61)

„Real Betis“ - Madrido „Atletico“ 1:1. D.Ceballosas (57)/ S.Savičius (66).

„Eibar“ - „Gijon“ 0:1. Burgui (32).

„Las Palmas“ - „Barcelona“ 1:4. P.Bigas (32)/ Neymaras (25, 67, 71), L.Suarezas (27).

Madrido „Real“ - „Sevilla“ 4:1. Nacho (10), C.Ronaldo (23, 78), T.Kroosas (83)/ S.Jovetičius (49)

„Real Sociedad“ - „Malaga“ 2:2. X.Prieto (31 – 11 m baudinys), O.B. Jonas (86)/ L.Hernandezas (45), Recio (76).

„Villarreal“ - „Deportivo La Coruna“ 0:0