„Chelsea“ sugrįžimo namo vakarėlis išgelbėtas paskutinę akimirką

Cescas Fabregasas 88 minutę mušė įvartį ir išgelbėjo Londono „Chelsea“ sugrįžimo į namus vakarėlį. Antonio Conte pirmadienį savo aikštėje žaidė pirmąsias rungtynes po to, kai užsitikrino „Premier“ lygos čempionų titulą.

Rungtynių akimirka.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

May 15, 2017, 11:56 PM

Ir šios rungtynės su vidutinioke „Watford“ komanda, kurioje Giedrius Arlauskis nebuvo registruotas, nesiklostė taip, kaip planavo „Chelsea“ gerbėjai.

Iki 88 minutės rezultatas buvo 3:3, tad C.Fabregasas tapo tikru gelbėtoju, nes šeimininkai šventė pergalę 4:3.

Stebint šiek tiek daugiau nei 41 tūkstančiui sirgalių „Chelsea“ išsiveržė 22 minutę, kai įmušė J.Terry, bet jau po poros minučių rezultatą išlygino E.Capoue.

Prieš pertrauką „Chelsea“ dar padidino skirtumą, o 49 minutę jau pirmavo 3:1. Trečiąjį įvartį 49 minutę įmušė M.Batshuayi.

Bet šeimininkai ir vėl suklydo besidžiaugdami – po dviejų minučių „Watford“ žaidėjas D.Janmaatas rezultatą sumažino, o 74 minutę S.Okaka jį ir išlygino.

C.Fabregaso įvartis 88 minutę tapo tikra atgaiva „Chelsea“ gerbėjams.

Jau antrąją teisėjo pridėto laiko minutę S.Prodlas iš „Watford“ klubo gavo antrą geltoną kortelę.

„Watford“ klubas su 40 taškų užima 16-ąją vietą. „Watford” nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Chelsea“ paskutinėse „Premier“ lygos sezono rungtynėse dar žais su „Sunderland“ komanda. Gegužės 21 dieną rungtynės vyks „Chelsea“ aikštėje.

„Watford“ tą pačią dieną savo aikštėje žais su „Manchester City“ klubu.

Londono „Chelsea“ - „Watford“ 4:3. J.Terry (22), C.Azpilicueta (36), M.Batshuayi (49), C.Fabregasas (88)/ E.Capoue (24), D.Janmaatas (51), S.Okaka (74)

90+2 min. „Watford“ žaidėjas S.Prodlas gavo antrą geltoną kortelę.