Triumfas po penkerių metų pertraukos: „Real“ - Ispanijos čempionė

Sekmadienį baigėsi Ispanijos futbolo čempionatas. Intriga pirmenybėse laikėsi iki paskutiniojo turo, kuriam pasibaigus taurę į viršų kėlė Madirdo „Real“.

Madrido "Real" triumfas.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

May 21, 2017, 11:30 PM, atnaujinta May 21, 2017, 11:49 PM

„Karališkasis“ klubas išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo „Malaga“ ekipą ir užsitikrino pirmąją vietą turnyro lentelėje.

Svečius į priekį pirmojo kėlinio pradžioje išvedė C.Ronaldo, o antrajame kėlinyje K.Benzema skirtumą padvigubino. 93 taškus surinkusi Madrido komanda tapo nepavejama.

„Real“ titulą iškovojo po penkerių metų pertraukos. Iš viso tai – 33-asis šalies čempionato trofėjus klubo istorijoje ir pirmasis Zinedine'o Zidane'o trenerio karjeroje.

„Real“ už nugaros paliko principinę varžovę „Barcelona“ (90 tšk.) komandą, kuriai nepavyko apginti čempionės titulo.

Tai jie galėjo padaryti, tik savo aikštėje įveikę „Eibar“ klubą ir sulaukę „Real“ nesėkmės. Katalonai iškovojo pergalę 4:2 (0:1), tačiau dovanos iš varžovų negavo.

Pirmojo kėlinio pradžioje svečius į priekį išvedė T.Inui, o įpusėjus antrajam kėliniui jis skirtumą dar ir padvigubino, įvarydamas šeimininkus į kampą.

Tačiau netrukus D.Junca įsimušė į savo vartus, sušvelnindamas skirtumą. Galimybę išlyginti rezultatą turėjęs L.Messi nerealizavo 11 m baudinio, tačiau komandos draugo klaidą ištaisė ir varžovų persvarą panaikino L.Suarezas.

L.Messi galiausiai reabilitavosi už praleistą progą – jis įmušė dar vietą skirtą 11 m baudinį, o kėlinį ir sezoną užbaigė dar vienu įvarčiu.