Arsene'as Wengeras lieka: treneris pratęsė kontraktą su „Arsenal“ ekipa

Londono „Arsenal“ ekipos treneris Arsene'as Wengeras neatsižvelgė į fanų prašymus ir pratęsė kontraktą su klubu dvejiems metams. Tai reiškia, kad prancūzo karjera „Arsenal“ ekipoje nesibaigė net po 21-erių metų.

May 30, 2017, 4:00 PM, atnaujinta May 30, 2017, 7:30 PM

67-erių A.Wengeras ir klubo savininkas Stanas Kroenke'as buvo susitikime pirmadienį, kuriame ir nusprendė dėl tolimesnės ateities. „Arsenal“ ekipa ruošiasi paskelbti oficialių pranešimą trečiadienį.

„Arsenal“ klubas užėmė penktąją vietą „Premier“ lygoje ir tai buvo vos pirmas kartas per A.Wengero karjerą ekipoje nuo 1996-ųjų, kai ekipa nepateko į pirmąjį ketvertą.

Jie atsiliko 18 taškų nuo čempionų Londono „Chelsea“, tačiau šeštadienį „Wembley“ stadione sugebėjo juos įveiti 2:1 ir iškovojo FA taurę.

A.Wengeras su „Arsenal“ ekipa tapo tris kartus „Premier“ lygos čempionu ir keturis kartos FA taurės nugalėtoju.