Su Cristiano Ronaldo priešakyje: „Real“ antrus metus iš eilės Europos viršūnėje

Čempionų lygos taurė sulaukė savo šeimininkų.<br> AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

Jun 3, 2017, 9:05 PM, atnaujinta Jun 4, 2017, 12:06 AM

Po fantastiško Čempionų lygos finalo Kardife – perrašyta istorija. Madrido „Real“ ekipa įveikė Turino „Juventus“ 4:1 ir tapo pirmąją komanda Čempionų lygos istorijoje, kuri triumfavo šiame turnyre du metus iš eilės.

Jau 20-ąją minutę Cristiano Ronaldo pasiuntė kamuolį į Gianluigi Buffono vartus ir išvedė „Real“ ekipą į priekį.

Tačiau puikų tam atsaką surado Mario Mandžukičius, kuris fantastišku smūgiu per save išlygino rezultatą.

Viskas apsivertė antrojoje rungtynių pusėje. „Real“ pradėjo dominuoti, o Casemiro 61-ąją minutę įspūdingai tolimu smūgiu padidino Madrido ekipos persvarą. O jau po trijų minučių C.Ronaldo pelnė dublį ir atsakė į visus klausimus šiame finale.

C.Ronaldo tapo rezultatyviausiu šio sezono Čempionų lygos žaidėju su 12 įvarčių ir aplenkė Lionelį Messį.

Ne gana to, Juanas Cuardado per mažiau negu 20 minučių gavo dvi geltonas korteles ir taip palaidojo „Juventus“ šansus triumfuoti.

Viską galiausiai užbaigė, kai Marco Asensio per pridėtą teisėjo laiką nužudė „Juventus“ ketvirtuoju „Real“ įvarčiu.

Rungtynės.

II kėlinys. Madrido „Real“ – Turino „Juventus 4:1

61' Casemiro (2:1)
64' C.Ronaldo (3:1)​
90' M.Asensio (4:1)​

Antrasis kėlinys prasideda ramesniu tempu. Tačiau priešingai negu rungtynių pradžioje, šį kartą "Real" kontroliuoja žaidimą.

L.Bonucci iš kamuolio gavo stiprų smūgį į veidą. Gynėjui prireikė medikų pagalbos, o jis buvo priverstas palikti aikštę, bet netrukus į ją grįžo.

„Real“ futbolininkai spaudė „Juventus“ futbolininkus, tačiau T.Kroosas kiek persistengė. Užlimo ant kojos S.Khedirai, komandos draugui Vokietijos rinktinėje ir užsidirbo geltoną kortelę.

Įvartis. Dar kartą iš fantastiškos srities. Šį kartą Casemiro iš labai toli siunčia kamuolį į G.Buffono ginamus vartus. Įvartis ir vėl krito po rikošeto. Šį kartą kamuolys kliudė S.Khedira, o vartininkas per vėlai pamatė kamuolio skriejimo trajektoriją.

Įvartis. C.Ronaldo siunčia „Juventus“ ekipą į nokdauną. Trečiasis rungtynių įvartis, o „Real“ pradeda švęsti. L.Modričiaus perdavimas iš dešiniojo krašto į vartininko aikštelę surado adresatą. Ten C.Ronaldo tapo rezultatyviausio šio sezono Čempionų lygos žaidėju.

Alexas Sandro ir Juanas Cuardado šienauja ir abu užsidirba po geltoną kortelę.

Audringų ovacijų sulaukė Garethas Bale'as, kuris po keitimo pasirodė gimtinėje vykstančiame finale.

J.Cuadrado gauna antrąją geltoną kortelę ir taip laidoja „Juventus“ viltis. Madrido klubui beliko gerai pabaigti rungtynes ir pradėti šventimą.

I kėlinys. Madrido „Real“ – Turino „Juventus 1:1
20' C.Ronaldo (1:0)
27' M.Mandžukič (1:1)

Juventus“ iškart rungtynes pradėjo agresyviau, o nesužaidus nei keturių minučių G.Higuainas spėjo atlikti du smūgius į Keyloro Navaso ginamų vartų pliotą.

Miralemas Pjaničius turėjo realią galimybę išvesti „Juventus“ į priekį, bet K.Navas išgelbėjo savo ekipos vartus. P.Dybala stabdydamas T.Kroosą užsidirbo geltoną kortelę. Tai yra pirma geltona kortelė šiame mače.

Įvartis. C.Ronaldo 20-ą minutę siunčia kamuolį į Italų vartus ir išveda „Real“ į priekį 1–0.  Tai buvo pirma reali "Real" proga, kurią portugalas išnaudojo idealiai. C.Ronaldo dešine koja pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Prie to prisidėjo ir Leonardo Bonucci rikošetas, kuris padarė kamuolį G.Buffonui nepasiekiamą.

Įvartis. M.Mandžukičius siunčia įvartį iš kitos planetos. Smūgiu per save, į tolimąjį vartų kampą. K.Navasui - be šansų. Kroatas priėmė aukštą kamuolį, jį susistabdė krūtine ir per save aukšta trajektorija pasiuntė kamuolį vartų link. Taip jau pasitaikė, kad tai buvo neatremiamas "pasiuntimas" į K.Navaso vartus.

„TV6“ komentatorius Rytis Vyšniauskas: „daug kartų sakiau, kad tai gali būti geriausias finalas Čempionų lygos istorijoje. Pirmasis pusvalandis mano žodžius patvirtina“, – konstatavo komentatorius.

S.Ramosas kietai stabdo D.Alvesą ir užsidirbą geltoną kortelę. Danielis Carvajalas tampa trečiuoju futbolininku, kuris turi geltoną kortelę. Gynėjas neleistinai pargriovė antrojo įvarčio autorių.

Arbitras iš vokietijos pridėjo dvi minutes. Po įvarčio aprimęs futbolas, nei per pagrindinį laiką, nei per teisėjo pridėtą laiką nepadovanojo daugiau pavojingų epizodų.