Australijai stebuklo sukurti nepavyko - Čilė pusfinalyje

Australijos rinktinei reikėjo pergalės dviejų įvarčių skirtumu, kad galėtų žaisti FIFA Konfederacijų taurės pusfinalyje. Jiems to padaryti nepavyko ir su Čile sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Čilė pusfinalyje kausis su Europos čempionais.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jun 25, 2017, 7:58 PM, atnaujinta Jun 26, 2017, 9:37 AM

Pirmojo kėlinio pabaigoje Australija šturmavo Čilės komandą ir 42-ąją minutę Čilei į rubinę pasiuntė įvartį Jamesas Troisis.

Pusfinalis Australijai atrodė, kaip labai realus variantas, tačiau po keitimo pasirodęs Martinas Rodriguezas 62-ąją minutę išlygino rezultatą ir sudaužė australų viltis.

Čilės ekipa su 5 taškais B grupėje užėmė antrąją vietą ir pusfinalyje susitiks su A grupės nugalėtoja - Portugalija.