Į Konfederacijų taurės finalą Čilė pateko neleidusi Portugalijai įmušti visų trijų 11 metrų baudinių

Trečiadienio vakarą Kazanėje įvyko pirmasis 2017 metų FIFA Konfederacijų taurės pusfinalis, o dėl patekimo į turnyro finalą ginklus tarpusavyje surėmė Portugalijos ir Čilės rinktinės. Abi komandos prieš turnyro startą buvo laikomas pagrindinėmis favoritėmis iškovoti Konfederacijų taurę, tačiau ją laikyti šansų vis dar turi Čilės  atstovai. Atkakliose ir 11 metrų baudinių serijos pareikalavusiose rungtynėse viską lėmė tik Čilės žaidėjų taiklūs smūgiai. Čiliečiai pasinaudojo visais trimis bandymais, tuo tarpu Portugalijos futbolininkai iš trijų bandymu nė karto nepramušė Čilės vartų sargo Claudio Bravo redutus. Tad Čilė šventė pergalę po pratęsimų ir 11 metrų baudinių 3:0.[[ge:lrytas:lrytas:1807774]]

C.Bravo atlaikė visus tris 11 metrų baudinius<br> AP nuotr.
 Čilės ir Portugalijos futbolo rinktinių dvikova<br> AP nuotr.

Jun 28, 2017, 11:44 PM, atnaujinta Jun 29, 2017, 12:20 AM

Neleisti taip vadinamai sėkmės ruletei Čilė galėjo viso mačo metu, tačiau šimtaprocentinę galimybę įmušti įvartį Pietų Amerikos atstovai buvo susikūrę baigiantis antram pratęsimui. Likus minutei Arturo Vidalis smūgiavo galingai iš už baudos zonos, tačiau kamuolys atsitrenkė į virpstą. Tačiau jis atoko ir vėl Čilės žaidėjui Martinui Rodriguezui, tačiau ir jo smūgiuotas kamulys pataikė į skersinį.

Bet galiausiai, po 11 metrų baudinių, Čilė triumfavo. O to triumfo kalviu tapo C.Bravo, kuris atrėmė visus tris portugalų muštus baudinius. Tuo tarpu čiliečiai neklydo.

11 m baudiniu realizavo Arturo Vidalis, Charlesas Aranguizas ir Alexis Sanchezas. Portugalų gretose eilės mušti negavo Cristiano Ronaldo, nes jis tai daryti turėjo penktuoju, o serija baigėsi po trijų smūgių.

Jis gavo geriausio mačo žaidėjo prizą.

Kitame pusfinalyje ketvirtadienį Sočiyje žais Meksika ir pasaulio čempionai vokiečiai.