Buvusi Rusijos futbolo žvaigždė atseikėjo porą įvarčių, o „Atlantas“ pažemintas Kazachstane

Lietuvos futbolo klubų startas europinių turnyrų atrankoje pažymėtas triuškinamu pralaimėjimu.

Uostamiesčio komanda sutriuškinta Kazachstane<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Jun 29, 2017, 7:46 PM, atnaujinta Jun 29, 2017, 7:56 PM

Pirmasis Lietuvos atstovas, kuris stojo į kovą – Klaipėdos „Atlanto“ komanda. Po tolimos kelionės į  Kazachstano miestą Almatą, klaipėdiečiai vietos „Kairat“ komandos buvo tiesiog pažeminti.

Uostamiesčio klubas neturėjo jokių vilčių ir varžovams nusileido triuškinamu rezultatu 0:6.

Šeimininkai keturis įvarčius „Atlanto“ komandai atseikėjo jau pirmame kėlinyje. Du iš jų pelnė kadaise Rusijos rinktinėje žibėjusi žvaigždė – Andrėjus Arshavinas. Antrajame kėlinyje Kazachstano atstovai pridėjo dar porą taiklių smūgių ir beveik garantavo sau vietą kitame varžybų etape.

Atsakomasis susitikimas vyks po savaitės - liepos šeštąją - Klaipėdoje.