Grubiomis klaidomis pasinaudojusi Vokietija žengė į Konfederacijų taurės finalą

Trečiadienio vakarą Sočyje įvyko antrasis 2017 metų Konfederacijų taurės pusfinalis. Dėl patekimo į finalą kovojo Vokietijos ir Meksikos nacionalinės komandos.

Vokietija žengė į Konfederacijų taurės finalą<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2017-06-29 23:04, atnaujinta 2017-06-29 23:24

Be geriausių savo žaidėjų turnyre žaidžianti Vokietijos rinktinė jau pačioje mačo pradžioje pasinaudodama priešininkų klaidomis sudavė meksikiečiams skaudų smūgį, o galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 4:1(2:0) ir sekmadienį sieks čempionų taurės.

Mačas prasidėjo taip, kad meksikiečiai tai norės kuo greičiau pamiršti. Jau šeštąją rungtynių minutę vokietis Leonas Goretzka mušė pirmąjį mačo įvartį, o prabėgus vos dviems minutėms pridėjo ir antrąjį.

Nors antrajame kėlinyje Meksika atrodė kur kas geriau, tačiau 59-ąją minutę praleido ir  trečiąjį įvartį. Nepaisant to, psichologiškai nė kiek nepalūžo.

Nors vilčių laimėti buvo likę mažai, Meksikos komanda bandė rengti vieną po kitos atakas, o tikslą pasiekė jau per pridėtinį teisėjo laiką. Po įvarčio meksikiečiai užsivedė ir padidino spaudimą, tačiau tai nepasiteisino. Vokiečiai greitoje atakoje atliko ketvirtąjį taiklų smūgį ir užtikrintai baigė mačą.

Finale pasaulio čempionai susitiks su Pietų Amerios atstove Čilės komanda, kuri pusfinalyje po baudinių serijos palaužė Europos čempionę Portugaliją.

REPORTERIS: KT konstatavo, kad R. Žemaitaitis pažeidė Konstituciją