Istorinis pasiekimas: Anglijos futbolininkai triumfavo Europos jaunimo čempionate

Gruzijoje vykęs Europos devyniolikmečių futbolo čempionatas baigėsi skambiu pasiekimu – Anglija pirmą kartą istorijoje iškovojo turnyro trofėjų, finale 2:1 nukovusi Portugalijos bendraamžius.

Anglijos devyniolikmečiai triumfavo Europos čempionate.<br> Instagram nuotr.

Jul 15, 2017, 9:27 PM, atnaujinta Jul 15, 2017, 9:34 PM

Iki šiol čempionato istorijoje tiek anglai, tiek portugalai jau buvo po du kartus patekę į finalą, tačiau jame patyrė pralaimėjimus.

Visgi trečias kartas nemelavo būtent jauniesiems Anglijos žaidėjams, kurie mačą perlaužė antrajame kėlinyje.

Pirmąjį įvartį Anglijos rinktinei pelnė Masonas Mountas, kamuolį į vartus pasiuntęs galva, tačiau patys anglai netrukus ir išlygino rezultatą.

Dujonas Sterlingas netyčia įsimušė į savus vartus ir Portugalijos viltis buvo atgijusi iki 68 minutės, kai ją užgesino Lukasas Nmecha.