„Sūduvos“ kapitonas norėtų bulgarams atkeršyti už „Žalgirį“

Čempionų lygos atrankos antrajame etape Vilniaus „Žalgirį“ pagal dvejų rungtynių rezultatus eliminavęs Bulgarijos klubas iškrito kitame etape ir nusileido į Europos lygą, kurioje jau tris barjerus peršoko „Sūduva“.

"Sūduva" pasiryžusi kovoti iki galo<br> AP nuotr.

Aug 4, 2017, 6:38 PM

„Būtų gerai atkeršyti už „Žalgirį“. Būtų dvigubas saldumas“, – sakė „Sūduvos“ kapitonas Algis Jankauskas.

Pats anksčiau net šešis sezonus rungtyniavęs „Žalgirio“ gretose gynėjas teigė prieš mėnesį sirgęs už Vilniaus klubą, kai jis namie 2:1 įveikė „Ludogorec“, bet pralaimėjo Razgrade 1:4.

„Tris kėlinius „Žalgiris“ žaidė apylygiai, tik ketvirtą kėlinį visiškai nusileido, – iškart abiejų rungtynių kėlinius vertino A.Jankauskas. – Manau, kad mums reikia pasirengti ir kovoti. Bus sunku.“

„Sūduvos“ futbolininkas pripažino, kad giliai širdyje tikėjosi, jog burtai atsiųs kitą varžovą – labiausiai jam norėjosi išmėginti jėgas su Borisovo BATE, nes jautė, jog žaidžiant su šiuo Baltarusijos klubu praeiti paskutinį Europos lygos atrankos etapą ir įšokti į grupės varžybas vilčių būtų daugiau.

„Reikia gerai išanalizuoti varžovą, nustatyti silpnąsias ir stipriąsias varžovų puses ir taip pastatyti savo žaidimą. Juo labiau kad pirmas mačas bus išvykoje“, – planavo „Sūduvos“ treneris iš Kazachstano Vladimiras Čeburinas.

Jis priminė, kad nuo šiol rengtis rungtynėms bus sunkiau – pertrauka A lygoje baigėsi ir „Sūduvai“ reikės derinti Lietuvos čempionato bei Europos lygos rungtynes.

„Bus dideli krūviai, tačiau tai ir šventė – reikia ją garbingai praeiti“, – sakė A.Čeburinas.

Pirmosios „Ludogorets“ – „Sūduvos“ rungtynės turėtų vykti rugpjūčio 17 dieną Razgrade, po savaitės komandos susitiks Marijampolėje.