„Arsenal“ po baudinių serijos iškovojo „Community Shield“ trofėjų

Praėjusio sezono „Premier“ lygos čempionai ir FA taurės laimėtojai susitiko kaip ir kiekvienais metais išsiaiškinti, kuri komanda sezoną pradės su trofėjumi.

Taurės savininkai jau 15-ą kartą. <br> AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Aug 6, 2017, 6:24 PM, atnaujinta Aug 6, 2017, 7:13 PM

Kaip paaiškėjo, „Community Shield“ taurę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri po 11 m baudinių serijos įveikė Londono „Chelsea“ 1:1 (4:1).

Jau antrojo kėlinio pradžioje „Chelsea“ pateikė rimtą paraišką kelti taurę į viršų. V.Mosesas 46-ąją minutę išvedė mėlynuosius į priekį.

Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis 80-ą minutę. „Chelsea“ futbolininkas Pedro užsidirbo raudoną kortelę ir savo komandą paliko žaisti mažumoje.

Tuo puikiai pasinaudojo Seadas Kolašinacas, kuriam tai buvo oficialus debiutas „Arsenal“ gretose. Futbolininkas 82-ąją minutę galva nuginklavo „Chelsea“ vartų sargą T.Courtoisą ir išlygino rezultatą.

Komandos nežaidė pratęsimo ir pasibaigus rungtynėms iškarto buvo mušami 11 m baudiniai. O baudinių loterijoje geriau sekėsi „Arsenal“ futbolininkams, kurie realizavo visus savo smūgius ir iškovojo pergalę.

„Arsenal“ tai buvo jau 15-as „Community Shield“ trofėjus.