„Sūduva“ nepaliko jokių vilčių „Stumbrui“

Į A lygos varžybas sugrįžusi Marijampolės „Sūduva“ pademonstravo savo sportinę formą, kurios nesugeba sulaikyti ir Europos grandai. „Sūduva“ namuose 4:2 (3:0) įveikė iš Kauno atvykusius „Stumbro“ futbolininkus.

Marijampoliečiai tampa grėsmingi. <br> AP nuotr.

Aug 6, 2017, 10:27 PM, atnaujinta Aug 6, 2017, 10:32 PM

Marijampoliečiai sužaidus jau 10 minučių pademonstravo savo tikrą pajėgumą. Karolis Laukžemis 10-ą minutę jau pelnė savo antrą įvartį (pirmasis 7 minutę) ir jau tada nuteikė „Stumbrą“ pralaimėjimui.

Trečiasis „Sūduvos“ įvartis krito jau per pridėtą teisėjo laiką. Tada Semiras Kerla sugebėjo pasižymėti.

Tiesa, „Stumbras“ neleido būti visiškai mindomas. 51-ąją minutę rezultatą sušvelnino Erickas Kassi.

Į tai „Sūduva“ taip pat turėjo atsaką. Povilas Leimonas 68-ą minutę ir vėl atstatė trijų įvarčių persvarą, tačiau jau po minutės Lucas Villela rezultatą dar kartą sušvelnino.

„Sūduva“ su 34 taškais yra antroje vietoje ira trimis taškais atsilieka nuo „Trakų“. O „Stumbras“ ir toliau išlieka priešpaskutinėje vietoje su 16 taškų.