„Gintra-Universitetas” triumfavo Baltijos moterų futbolo lygoje

Pirmąjį sezono tikslą Šiaulių „Gintros-Universiteto” komandai įgyvendinti pavyko – Lietuvos čempionių ekipa tapo stipriausia Pabaltijyje ir iškovojo po kelerių metų pertraukos atgimusios Baltijos moterų futbolo lygos titulą.

Šiaulietės tapo Baltijos čempionėmis. <br> fkgintra.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Aug 11, 2017, 8:29 PM

Šiaulietės lemiamose rungtynėse Estijoje po sudėtingos kovos 1:0 (0:0) įveikė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią Pernu „Jalgpalli-klubi” komandą, o pergalė Šiaulių ekipai užtikrino lygos nugalėtojų vardą.

Įvarčiai:

„Gintra-Universitetas”: J. Čubrilo (72' min.) – 1.

Susitikimas prasidėjo abiejų komandų žvalgyba. Nei viena iš ekipų neturėjo realių progų pasižymėti, bet sužaidus apie pusę kėlinio kamuolio kontrolę akivaizdžiai perėmė šiaulietės ir tai davė savo vaisių. Po Tijanos Krstič perdavimo neblogą galimybę pasižymėti turėjo Zenatha Coleman, tačiau pastarosios smūgis prašvilpė greta virpsto. Neatidžiai sužaidus „Gintros-Universiteto” gynėjoms šeimininkes į priekį galėjo išvesti patyrusi „Jalgpalli-klubi” žaidėja Anastasia Morkovkina, tačiau smūgis praskriejo greta virpsto ir leido lengviau atsikvėpti Lietuvos čempionių trenerių štabui. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių – 0:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui komandos ėmė demonstruoti atviresnį futbolą. 60 -ą susitikimo minutę viršutinę vartų konstrukciją galingu smūgiu sudrebino Anos Alekperovos smūgis, kuris leidžiant technologijoms ko gero būtų teisėjos peržiūrėtas dėl galimai kirtusios vartų linijos.Varžovių gynybą pagaliau pavyko pralaužti 72 -ą rungtynių minutę, kuomet technišku smūgiu Pernu klubo vartininkę nuginklavo Jelena Čubrilo – 1:0. Kaip paaiškėjo vėliau tai buvo vienintelis ir lemiamas mačo įvartis, kuris garantavo pergalę „Gintrai-Universitetui” – 1:0.