Desertas akims: „Premier“ lygos atidaryme – septynių įvarčių trileris

Anglijos „Premier“ lygos sezonas prasidėjo. O startas negalėjo nuaidėti tinkamesne nata.

Trileris Londone pasibaigė šeimininkų pergale.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Aug 11, 2017, 11:49 PM, atnaujinta Aug 11, 2017, 11:50 PM

Sezono atidarymas buvo patikėtas „Arsenal“ ir „Leicester“ ekipoms, o jos futbolo fanams patikėjo tikrą spektaklį. „Arsenal“ namuose po jaudinančio trilerio palaužė „Leicester“ ekipą 4:3 (2:2).

Futbolo mylėtojams pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo. „Arsenal“ ekipos naujokas Alexandre'as Lacazette'as antrąją rungtynių minutę išvedė Londono ekipą į priekį.

Tačiau „Leicester“ ekipos fanams liūdėti ilgai nereikėjo. Shinji Okazakis jau už trijų minučių rezultatą išlygino.

„Leicester“ ekipos fanų numylėtinis Jamie Vardy dar kartą patvirtino savo vardą, kai 29-ą minutę išvedė savo ekipą į priekį – 2:1.

Tiesa ir jiems neteko persvara ilgai džiaugtis. Per pirmojo kėlinio pridėtą laiką Danny Welbeckas išlygino rezultatą ir pasiuntė įvartį į „Leicester“ ekipos rūbinę.

Tas pats J.Vardy po pertraukos dar kartą pasižymėjo. Jis 56-ą minutę dar kartą „Leicester“ ekipą išvedė į priekį. O 3:2 persvara atrodė, kad laikysis iki pat rungtynių pabaigos.

„Arsenal“ nepavyko ilgai sukurti kažko pavojingo, o Londono ekipos fanai pradėjo taikstytis su trečiu pralaimėjimu iš eilės sezono atidarymo rungtynėse. Tačiau 83-ą minutę Aaronas Ramsey visas mintis nuvijo šalin, kai išlygino dar kartą rezultatą. O jau po dviejų minučių po kampinio Olivieris Giroud išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį galutinai.

Bent jau kol kas J.Vardy tampa rezultatyviausiu sezono žaidėju su dviem įvarčiais. Tuo tapru „Arsenal“ ekipos futbolininkas Granitas Xhaka atliko du rezultatyvius perdavimus.