Škotijoje - įspūdingas Vykinto Slivkos įvartis ir pergalė prieš „Rangers“

„Hibernian“ klubas laimėjo antrąsias iš eilės rungtynes Škotijos čempionate, o Vykintas Slivka prie pergalės prisidėjo įspūdingu įvarčiu.

Lietuvos rinktinės futbolininkas pelnė įvartį Škotijos čempionate.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Aug 12, 2017, 9:02 PM, atnaujinta Aug 12, 2017, 11:58 PM

Du lietuvius savo gretose turintis ir į aukščiausiąją lygą šį sezoną sugrįžęs Edinburgo „Hibernian“ klubas išvykoje 3:1 įveikė Glazgo „Rangers“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę iš dviejų.

Įspūdingu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Lietuvos rinktinės saugas V.Slivka.

Pirmąjį įvartį šeimininkai pelnė jau 3 rungtynių minutę, kai pasižymėjo Morelosas, tačiau 21 min. Simonas Murray'us rezultatą išlygino.

36-ąją minutę „Rangers“ žaidėjas Ryanas Jackas buvo išvytas iš aikštės už tiesioginę raudoną kortelę ir jau netrukus krito antrasis įvartis.

39-ąją minutę tas pats S.Murra'us smūgiavo į vartus, tačiau koją kyštelėjo V.Slivka. Kamuolys būtų skriejęs į vartus, tačiau juose atsidūrė nuo varžovo, todėl įvartis užskaitytas kaip į savus vartus.

65-ąją minutę lietuvis įmušė pats. Gavęs komandos draugo perdavimą V.Slivka nestabdydamas kamuolio varžovui iš po kojų įskraidino įspūdingą įvartį į apatinį vartų kampą.

„Rangers“ dar sušvelnino skirtumą, kai 81 min. įvartį pelnė J.Tavernier.

Prieš pat mačo pabaigą V.Slivka buvo pakeistas, o kitas „Hibernian“ lietuvos Deivydas Matulevičius aikštėje