Įspūdingas „Manchester United“ startas: varžovams nepalikta jokių vilčių

Anglijoje sekmadienio vakarą įvyko paskutinės 1-ojo turo „Premier“ lygos rungtynės.

"Manchester United" be problemų startavo naujajame sezone<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2017-08-13 20:17, atnaujinta 2017-08-13 20:30

Sausakimšas „Old Trafford" stadionas buvo pradžiugintas, kai Jose Mourinho vadovaujama „Manchester United“ ekipa rezultatu 4:0 (1:0) sutriuškino West Ham United" komandą.

Džiaugsmas didesnis turėtų būti dar ir dėl to, kad svariausiai prie pergalės prisidėjo brangiausias šios vasaros pirkinys – Romelu Lukaku.

Puolėjas jau 33-ąją rungtynių minutę išvedė šeimininkus į priekį. O antrajame kėlinyje, 53-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir antrą kartą.

Varžovus į visišką neviltį galiausiai nustūmė Anthony Martialis bei Paulis Pogba, po kurių įvarčių „Raudonieji velniai“ džiaugėsi gana nesunkiai iškovota bei triuškinama pirmąja pergale.