Ispanijos grandų mūšyje – iš aikštės išvytas C.Ronaldo bei „Real“ pergalė

Vėlų sekmadienio vakarą futbolo sirgalių laukė tikras desertas. Aikštėje santykius aiškinosi du Ispanijos grandai – Madrido „Real“ ir „Barcelona“.

Ispanijos grandų mūšyje pergalę šventė "Real" klubas<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Ispanijos grandų mūšyje pergalę šventė "Real" klubas<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Aug 14, 2017, 1:36 AM, atnaujinta Aug 14, 2017, 7:38 AM

Katalonijos sostinėje, „Camp Nou“ stadione įvykusį pirmąjį iš dviejų Ispanijos supertaurės susitikimų rezultatu 3:1 (0:0) laimėjo karališkasis klubas.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau antrajame kėlinyje „Camp Nou“ stadione prasidėjo tikras karštis, ko pasekoje  netrūko ir įvarčių.

50 minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė Gerardas Pique ir „Real“ išsiveržė į priekį 1:0. Aikštės šeimininkai nepasidavė ir 77 minutę nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino Lionelis Messi.

Deja, „Barcelona“ klubo liūdesiui, vos po akimirkos, 80-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo Cristianas Ronaldo. Pasižymėjo jis ne tik įvarčiu, kadangi vėliau, vos per dvi minutes sugebėjo užsidirbti ir dvi geltonas korteles, ko pasekoje 82 minutę buvo išvytas iš aikštės.

„Barcelona“ dar stengėsi lyginti rezultatą, tačiau 90 minutę jų viltis galutinai sužlugdė Marco Asensio įvartis. Madrido klubas laimėjo rezultatu 3:1.

Atsakomasis mačas įvyks rugpjūčio 16-ąja dieną, Madride.

Rezultatas:

„Barcelona“ 1:3 Madrido „Real“

Įvarčiai:

50 min. Gerard Pique (į savus vartus)

77 min. Lionelis Messi („Barcelona“)

80 min. Cristiano Ronaldo („Real“)

90 min. Marco Asensio („Real“)