Už teisėjo pastūmimą Cristiano Ronaldo skirta griežta bausmė

Cristiano Ronaldo sezono pradžioje aikštėje nebepasirodys. Visa tai tapo aišku po to, kai Ispanijos futbolo federacija nusprendė imtis griežtų veiksmų po futbolininko išsišokimo sekmadieninėse rungtynėse prieš „Barcelona“ klubą, kai šis negražiai pasielgė su teisėju.

C.Ronaldo susilaukė griežtos bausmės<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 C.Ronaldo susilaukė griežtos bausmės<br> AFP/Scanix nuotr.
 C.Ronaldo susilaukė griežtos bausmės<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Aug 14, 2017, 6:08 PM, atnaujinta Aug 14, 2017, 6:26 PM

Skelbiama, kad Madrido „Real“ klubo žvaigždei skirta net penkerių rungtynių diskvalifikacija.

Tai reiškia, kad portugalui teks praleisti ne tik atsakomąsias Supertaurės rungtynes Madride trečiadienį, tačiau ir pirmąsias ketverias Ispanijos čempionato rungtynes, kur laukia susitikimai su La Korunijos „Deportivo“, „Valencia“, „Levante“ ir San Sebastiano „Real Sociedad“ klubais.

Sprendimas nėra galutinis, kadangi C.Ronaldo per 10 dienų dar gali pateikti apeliaciją.

Susitikime su „Barcelona“ futbolininkas 80-ąją rungtynių minutę pelnė įvartį ir džiaugdamasis nusivilko marškinėlius, už ką buvo apdovanotas geltonas kortele. Tiesa, tai nebuvo pabaiga.

82-ąją rungtynių minutę portugalas griuvo varžovų baudos aikštelėje, o teisėjas Ricardo de Burgosas Bengoetxea už vaidybą nusprendė iškart parodyti antrąją geltoną kortelę.

Supykęs C.Ronaldo, palikdamas aikštę stumtelėjo teisėją į nugarą, o toks futbolininko poelgis sulaukė daug dėmesio. Būtent už emocijų nevaldymą ir buvo nuspręsta skirti griežtą nuobaudą.

Pirmąsias Supertaurės rungtynes, net ir po komandos lyderio pašalinimo rezultatu 3:1 laimėjo karališkasis klubas.