Madrido „Atletico“ drama – išlyginus rezultatą iš laimės šokinėjo ir treneris

Per tris minutes du įvarčius praleidusi Madrido „Atletico“ Ispanijos „Primera“ sezono starte patyrė tikrą šaltą dušą. Su iš žemesniojo diviziono pakilusia „Girona“ komanda susitikusi Diego Simeone kariauna sugebėjo atsitiesti, bet pergalės neiškovojo.

„Girona“ ir „Atletico“ rungtynės.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2017-08-19 23:30, atnaujinta 2017-08-20 08:06

„Atletico“ ir „Girona“ mačas baigėsi 2:2, o Madrido klubas mačą baigė dešimtiese.

„Girona“ į priekį išsiveržė 22 minutę, kai C.Stuani įmušė įvartį. Tą patį jis pakartojo ir po trijų minučių.

Bet tai nebuvo vienintelės „Atletico“ bėdos. 67 minutę A.Griezmannas už vaidybą gavo geltoną kortelę, bet jam labai nepatiko toks teisėjo sprendimas. Emocijomis prapliupęs futbolininkas už nesportinį elgesį iškart sulaukė ir kitos geltonos kortelės ir buvo išvarytas.

Bet net ir dešimtiese „Atletico“ futbolininkai savyje atrado kovingumo.

Po keitimo į aikštę žengęs A.Correa 78 minutę sumažino skirtumą, o J.Gimenezas 85-ąją išlygino rezultatą.

Šeštadienio rezultatai

Vigo „Celta“ - „Real Sociedad“ 2:3. M.Gomezas (22, 50)/ M.Oyarzabalis (33), Juanmi (80), Willianas Jose (88 – 11 m baudinys).

„Girona“ - Madrido „Atletico“ 2:2. C.Stuani (22, 25)/ A.Correa (78), J.Gimenezas (85)

67 minutę svečių žaidėjas A.Griezmannas gavo antrą geltoną kortelę už nesportinį elgesį.

„Sevilla“ – „Espanyol“ 1:1. C.Lengletas (26)/ L.Baptistao (35).