„Serie A“: lygos naujokai atėmė taškus iš „Lazio“, lyderiai užtikrintai laimėjo

Italijos „Serie A“ pirmasis turas praūžė. Ir jis praūžė be didesnių netikėtumų.

Italijos čempionatas prasidėjo. <br> lrytas.lt montažas.

Aug 21, 2017, 12:03 AM

Bene įdomiausiomis turo rungtynėmis tarpo „Roma“ ir „Atalanta“ susitikimas.

„Roma“ praėjusį sezoną užėmė antrąją vietą, kai „Atalanta“ ketvirtąją. O ir šį kartą buvo pranašesni Italijos vicečempionai. Aleksandro Kolarovo įvartis 31-ąją minutę padovanojo „Roma“ ekipai pergalę 1:0.

Tuo tarpu „Milan“ ir „Inter“ ekipos iškovojo užtikrintas pergales.

„Milan“ ekipa 3:0 įveikė „Crotone“ klubą. Madų sostinės klubui įvarčius 6-ąją minutę pelnė Frankas Kessie, 18-ąją Patrickas Cutrone ir 24-ąją Suso.

Taip pat kaip ir „Milan“, „Inter“ pergalę šventė 3:0. Jie į nokdauną pasiuntė „Fiorentina“ ekipą.

„Inter“ klubui du įvarčius mušė Mauro Icardi (6, 15) ir kartą pasižymėjo Ivanas Prisičius (79).

Didžiausia turo staigmena tapo „Lazio“ ekipos nulinės lygiosios su lygos naujoke „Spal“ ekipa.